Основні причини, щоб купити елітне насіння пшениці

Пшениця це одна з ведучих зернових культур не тільки в Україні, але й в інших країнах. Це найбільш важлива та давня культура. Пшениця має високий вміст клейковини, тому можна отримати якісні хлібобулочні вироби.

У нашій країні практично щорічно зростають показники збору валового збору зерна, зокрема пшениці. Ще не так давно наша країна користувалась попитом на світовому ринку, як країна-постачальник виключно низькоякісного фуражного зерна.

Виділяють два основних різновиди пшениці, зокрема тверда та м'яка. Виділяють 5 основних різновидів твердої пшениці та 4 м'якої. Важливою характеристикою зерна пшениці є кількість білка. Усі класи пшениці, крім фуражної повинні мати 11-14% білка. Оскільки нижчі або вищі показники, негативно впливають на якість продукції. Кількість клейковини це відношення клейковини у сирому вигляді до вмісту білка. За нашими стандартами у зерні має бути близько 18-28 % клейковини.

Зростання частки якісного зерна зумовлено покращенням технології вирощування. Також використанням більш якіснішого насіння у перевірених компаній. Отримати високий врожай можна дотримуючись певних правил. Важливо, щоб посів пшениці було виконано у вологий ґрунт, тоді відмічається відмінне зростання. Необхідно дотримуватись встановленої глибини. На зростання пшениці впливають погодні умови та стан посівної площі. Тривалість світлового дня активно впливає на врожайність, а рівень освітлення теж залежить від густоти посіву зерна.

Пшениця м'яких сортів має достатньо тонкостінне стебло. Зерно борошнисте та склоподібне. Борошно достатньо розсипчасте. Саме її активно використовують для виробництва різних кондитерських та хлібобулочних виробів.

Купити елітне насіння пшениці можна у нашій компанії. Гарантуємо високу якість, яка відповідає встановленим стандартам ДСТУ. Виконуємо виключно оптові замовлення. За потреби обов'язково надамо вичерпну консультацію та відповімо на усі запитання. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Забезпечуємо максимально комфортні умови співпраці. Доставка нашим автотранспортом: насипом, у біг-бегах та мішках. Максимально швидке опрацювання замовлень.

Будемо раді нашій співпраці!