Висівки пшеничні — обов’язковий компонент для годування тварин

Висівки - це надзвичайно цінний продукт переробки зерна. Вони являють собою подрібнені оболонки зерна, які відокремлені від ендосперму.

Всі висівки містять велику частку клітковини, білків, жирів, амінокислот та ін., їх часто використовують як дієтичну добавку. Висівки відмінно очищають шлунково-кишковий тракт, стимулюють його роботу, допомагають нормалізувати процеси травлення та збагачують організм корисними та легкозасвоюваними речовинами.

Корисних речовин у висівках набагато більше, ніж у борошні. Зокрема, у пшеничних висівках міститься близько 15 % протеїну, 12 % клітковини, 5 % жиру, 6 % золи та 50 % вуглеводів. Висівки досить бідні на кальцій, однак містять велику кількість фосфору, вітамінів В. Завдяки великому вмісту клітковини вони забезпечують довготривале насичення. Виділяють грубі та тонкі висівки, у грубих більший вміст клітковини. А втім, зловживати ними не варто.

Вони є надзвичайно важливими для годування тварин, оскільки містять багато протеїну та чудово перетравлюються. Це відмінна добавка до корму для правильного розвитку тварин. Висівки можна використовувати у запареному та сухому (чистому) вигляді та як сировину для виробництва комбікормів.

Залежно від використовуваного зерна, вони можуть бути кількох видів, зокрема пшеничними, гречаними, житніми, вівсяними та ін. Цінність висівок залежить від різновиду використовуваного зерна. Найбільш цінними є житні та пшеничні висівки (мають червонувато-жовтий колір і сипучу структуру без жодних грудочок), їх використовують для різних тварин. Так вони отримують максимальну кількість поживних мікроелементів та вітамінів. 

Важливо правильно зберігати висівки, оскільки вони можуть втрачати якісні характеристики. Необхідно, щоб рівень вологості не перевищував 13 %, інакше розвиток різних бактерій буде відбуватися значно швидше.

Висівки пшеничні відмінної якості можна придбати в компанії. Якість висівок повністю відповідає встановленим стандартам. Співпрацюємо з оптовими замовниками, мінімальний обсяг становить 5 тонн. За потреби неодмінно надамо вичерпну консультацію та відповімо на усі запитання. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Відмінну якість гарантуємо. Чекаємо на Ваші замовлення!