Як куплений комбікорм оптом для свиней перетворюється у гроші

Свинарство – це, напевно, найбільш поширена галузь тваринництва в Україні. Завдяки великому попиту на свинину вирощування свиней – досить вигідна справа.

У цій справі дуже важливим є годування свиней, саме від цього залежить кінцевий результат. Якісні корми сприяють швидшому росту тварини та якості самої свинини. Якщо правильно вибрати комбікорм, то він через деякий час, зумовлюючи хороший приріст у вазі свині, принесе Вам хороші гроші. Отож, купуючи комбікорм оптом для свиней, можете розраховувати на великий прибуток.

Особливості комбікормів для свиней

Комбікорми поділяють на декілька груп з огляду на період розвитку тварини. Зокрема, виділяють такі комбікорми: стартові, ростові та фінішні корми. Чому так важливо підбирати відповідний комбікорм? Бо у кожному з них містяться ті необхідні речовини, яких потребує тварина в певний період розвитку. Дуже важливо вибирати саме стартові комбікорми для поросят. Це дозволить організувати правильне годування, а травна система надалі буде абсолютно здоровою.

Основа комбікормів для свиней – це компоненти рослинного і тваринного походження. Що стосується клітковини, то її вміст у комбікормі невеликий. Це зумовлено складністю її перетравлення.

Купувати комбікорми слід тільки в надійних компаній-виробників. В такому разі у Вас не буде сумнівів щодо якості продукції. Можна буде не додавати інші інгредієнти для годування, адже сам комбікорм містить повноцінний набір корисних речовин, які потрібні для росту та набору ваги.

Закупівля комбікормів для свиней в Україні

Продаж якісних комбікормів за доступними цінами здійснює компанія. У нас величезний вибір кормових добавок та комбікормів. Фахівці компанії створюють корми, які відповідають нормам ДСТУ. Здійснюємо тільки оптовий продаж. Вигідні ціни на продукцію дозволяють купувати товар у нас і перепродавати його дрібним оптом, що також може стати додатковим джерелом Ваших доходів.

Якщо потрібні корми для свиней, то їх можна замовити на сайті нашої компанії в необмеженій кількості. Приймаємо замовлення по всій території України. Доставка здійснюється транспортом компанії. Можливі різні варіанти доставки: фасування в мішках, біг-бегах або просто насипом. Оптимальний варіант обговорюється індивідуально під час оформлення замовлення.

Виникли питання? Ми охоче на них відповімо. Просто залиште заявку на сайті, і менеджер компанії зв'яжеться із Вами для уточнення деталей замовлення. Або ж самостійно зателефонуйте за контактним номером!

Звертайтеся, будемо раді бачити Вас у числі клієнтів компанії !