Для чого потрібно купити фуражне зерно та де його використовувати?

Далеко не усі знають, що криється під назвою «фуражне зерно». У зв'язку з цим виникають питання щодо того, де воно використовується. 

Фуражне зерно – це ґатунок зерна, яке з тих чи тих причин не придатне для споживання його людиною. Існує думка, що таке зерно НЕ відрізняється високою якістю. До фуражного зерна також належать комбіновані та консервовані варіанти сумішей, які використовуються для годівлі свійських тварин. У більшості господарств фуражне зерно – це невід'ємна частина раціону худоби та птиці. Воно має велику популярність у сільському господарстві завдяки своїм корисним властивостям, вітамінам та мікроелементам, що містяться в цьому продукті.

Фуражним можуть бути такі види зерна: пшениця, овес, просо, ячмінь та кукурудза. Перевагою таких кормів є те, що вони багаті на вуглеводи, проте білків у складі не зовсім достатньо. Саме тому досвідчені фермери додають до раціону домашніх тварин фураж із бобових рослин. 

Вчасне забезпечення господарства фуражним зерном дозволяє гарантувати повноцінне харчування худоби протягом усього року. Навіть у зимовий період, коли тварини увесь час перебувають у корівниках, свинарниках, а птиця – у пташниках, фермери можуть не хвилюватися про їх годівлю. Адже фуражне зерно сприяє набиранню ваги, зміцненню імунітету худоби та її стійкості до різноманітних сезонних захворювань. 

Сьогодні фуражне зерно – це досить популярний вид корму. Універсальним є фураж кукурудзи, адже підходить для годівлі багатьох тварин. Не менш популярними є фураж вівса, пшениці та ячменю.

Якщо Ви бажаєте детальніше дізнатися про користь фуражного зерна та сферу його використання, то можете звернутися до менеджерів компанії, які детально проінформують Вас щодо цього та багатьох інших питань. Купити фуражне зерно можна на сайті нашої компанії, де воно представлене в широкому асортименті. 

Чому варто купувати саме у нас?

1. Широкий вибір продукції.
2. Здійснюємо оптовий продаж.
3. Великі складські запаси, тому товар можна замовити в необмеженій кількості.
4. Продукція відповідає нормам ДСТУ.
5. Працюємо по всій території України.

Уточнити ціну на товар, що Вас зацікавив, можна в режимі онлайн, надіславши нам запит. Якщо виникли питання, просто зателефонуйте за номером, що вказаний в контактній інформації. Ми відкриті до спілкування з клієнтом, тому охоче надамо якісну консультацію. Компанія - це якість, надійність, чесність, вигідність та оперативність!

Звертайтеся, будемо раді бачити Вас у числі клієнтів нашої компанії!